Vytvorenie a úprava stránok

Hľadáte stránku, ktorá by Vás alebo Vašu firmu prezentovala?

Stránka, ktorú máte je zastaralá a neaktuálna? Netrápte sa a prenechajte to na nás!

Komplexné webové riešenia so širokou paletou služieb

Webová stránka je to, čo Vás alebo Vašu firmu prezentuje na Internete. V priemere stačí pár sekúnd na to, aby sa užívateľ rozhodol či zotrvá na stránke. Preto je dôležité osloviť návštevníka a minimalizovať tak možnosť, že stránku opustí skôr ako ho stihne zaujať. Tak ako napríklad automobilové odvetvie, aj webové technológie sa neustále vyvíjajú. Ak nebudete venovať pozornosť vytvoreniu dostatočne užívateľsky prívetivej stránky (kompatibilnou vo všetkých bežných prehliadačoch, bez chýb v užívateľských kontrolných prvkoch, atď), Vaša konkurencia tak môže urobiť a získať tak náskok.
Nestačí iba stránku propagovať napríklad v Google, prípadne mať zvládnutú optimalizáciu, takzvané SEO. Ak stránka nezaujme, návštevník odíde a v tom prípade Vaše prostriedky vynaložené na reklamu sú „vyhodené“. Pritom, ako môžete vidieť nižšie, riešenie je veľmi jednoduché.
Je Vaša webová stránka zastaralá? Dohodnite si s nami stretnutie Jednanie je rýchle a efektívne Spravíme všetko preto, aby ste boli spokojný
… alebo máte blog či stránku s primeranou návštevnosťou a chceli by ste zarábať na Internete? Pozrite si naše základné odporúčania na zvýšenie efektívnosti a výkonnosti reklamných plôch v systéme Google AdSense, ktorý je poskytovaný zadarmo. Jeho používanie je naozaj jednoduché a prehľadné.
V prípade, že máte záujem o vytvorenie webu, neváhajte a kontaktujte nás pre získanie bližších informácií a cenovej ponuky.

Ak sme Vás zaujali, dajte o nás prosím vedieť. Ďakujeme!

Facebook Twitter Google+ Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email